0
animeye yeni başlayacağım hem benim için hem de başka başlayacak kişiler için anime önerisi yapar mısınız?
1 Cevap
ilk olarak death note animesini öneririm, adını illaki duymuşsundur. çoğu anime izleyen kişinin ilk izlediği animedir kendisi. lise öğrencisi light yagami'nin adaleti sorgulaması ve ardından doğaüstü bir defteri bulup kendini nasıl yeni dünyanın tanrısı yaptığını ele alan bir anime ve gerçekten çok sürükleyici. kesinlikle tavsiye ediyorum.

ikinci anime önerim ise fullmetal alchemist brotherhood simyacı iki kardeşin ölen annelerini hayata döndürmek için giriştiği mücadeleyi ele alan bir anime. keşke unutup tekrardan izlesem dediğim bir anime.

üçüncü ve son anime önerimse one punch man, adından anlaşabileceği gibi düşmanlarını tek yumrukla yere seren karakterimiz saitama'nın normal animelerde karakterlere gelen anlık gücün, aksine direk bam güm olarak yapılmış bir anime ve çok güldüren bir anime aynı zamanda, bu animeyi de kesinlikle öneriyorum. ayrıca güncel bir anime, hala bölümleri gelmekte.

sana öneri olarak sunduğum animeler bakıldığında kısa animeler, zaten baştan uzun soluklu animelerle başlamak kötü bir fikir. çünkü çok çabuk sıkılıp, seyretmeyebilirsin. önerdiğim animeleri kesinlikle izlemeni tavsiye ediyorum, gerçekten keyif alıcaksın.