0
şuana kadar hep yabancı diziler izledim ve türk izlediğim çok az var. türk dizisi önerip, ufakça konularından bahsedebilir misiniz?
1 Cevap
ezel: ömer askerden yeni gelmiştir. sevgilisi olan eyşan'la evlilik hayalleri kuruyordur. bu ömerin birde kan kardeşi cengiz ve kerpeten ali adında abisi vardır. ömer bir gün eyşan ile birlikte olur. o gece ömer'in sonuydu çünkü sabah olduğunda polisler tarafından ev basılmıştı. en yakın arkadaşları ve evlilik kurduğu sevgilisi ona ihanet etmiş, bir soygun yapıp adam öldürmüşler ve suçuda ömer'e atmışlardır. ömer hapishanede bulunduğu zaman içerisinde ihanet planını yapmıştır ve artık o ezeldir. daha fazla şey yazacaktım ama spoiler olmasın diye yazmadım şimdi önereceğimi de aynı şekilde yazıcam.

behzat ç: cinayet büro başkomseri ve onun altında çalışan komiserler ile her bölüm bir cinayeti çözmeyi çalışıyorlar. behzat amirimiz ne kadar sert görünse de yeri geldiğinde bir o kadar duygusal olabiliyor. cinayetler yanı sıra duygusal sahneler behzat amirimizin ailevi sorunları da ekranda yer alıyor. aynı zamanda behzat ç amirimizin hasmı olan adamlar ile yaşadığı şeyleri de görebiliyoruz. alkolleri hazırlayıp izle derim :)