Kullanım Koşulları

Cepsor.com ismi bu yazı boyunca "site" olarak ifade edilecektir. Aşağıdaki maddeleri lütfen dikkatlice okuyunuz.

Site'yi kullanan her kişi ve kurum aşşağıda ifade edilen tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

18 yaşından küçük olanlar Siteye üye olamazlar.

Bu site kullanıcı katılımlı bir web sitesidir. Yer alan bütün yorum, cevap, soru ve makale vb. gibi içerikler herkese açık şekilde görüntülenebilir. Üyeler ve sitede Anonim olarak paylaşımda bulunan ziyaretçiler yazdıklarının kullanım hakkını siteye vermişlerdir. Burada paylaşımda bulundukları içerikleri başka sitelerde yayınlayabilirler. Fakat paylaşım yapan üye veya ziyaretçi haricinde başka kişi ve kurumlar içeriği yazılı veya görsel ortamda kullanılamaz. Buna istinaden açık ve görünür şekilde bir bağlantı verildiğinde ufak alıntılar yapabilirler.

Yazarları kabul etme takdiri Siteye aittir. Site içerisindeki kurallara uymayan üyelerin hesapları kapatılabilir. Hesabı kapatılan üye siteden bir hak talebinde bulunamaz.

Üyeler ve anonim kullanıcılar sitede yaptıkları herhangi bir telif hakkı ihlalinde yaptıkları paylaşım ve içerikten sorumlu olduğunu kabul etmek zorundadırlar. Ayrıca telif hakkı ihlali durumunda telif hakkının sahibinin isteği doğrultusunda içerik siteden kaldırılır.

Site kullanıcı ve ziyaretçilere daha fazla deneyim sunmak için çerez teknolojisi kullanmaktadır. Çerezler hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayın.

Site üyeleri ve ziyaretçileri yaptıkları her paylaşımdan kendileri sorumludur. Yapılan paylaşımlar belli aralıklar kontrol edilse dahi gözden kaçan veya istenmeyen metin ve içerikler olabilir. Paylaşım yapanlar Site ve yönetiminin hiç bir şekilde sorumlu olmadığını kabul etmiş sayılır.

Ziyaretçi ve üyeler site tarafından tanınan yöntemler haricinde sitede dolaşması ve (Bot, Otomatik Yazılımlar vb.) gibi yöntemler kullanılması dahil kesinlikle yasaktır.

Site üzerinde üye veya ziyaretçiler hile uygulaması, hileli uygulama ve benzeri yazılımlar hakkında paylaşımda bulunması veya tanıtım vb. reklam gibi kampanyalarda bulunması kesinlikle yasaktır.

Üyeler hesaplarını hiç bir şekilde başka bir kişi veya kuruma devredemez, kiralayamaz veya satamaz.

Site, hiç bir sebep göstermeksiniz üyelerin hesabını silebilir veya site içi kalıcı ve geçici ceza verebilir. Bu gibi durumlarda üyelerin paylaştığı içerikleri siteden kaldırma veya tutma yetkisi tamamen siteye aittir. Üye bu içeriğin kaldırılmasını talep etse dahi takdir sitededir.

Site, üye kişilerin sitedeki verilerini ve bilgilerini her türlü değiştirme ve kaldırma yetkisine sahiptir.

Üye ve ziyaretçilerin siteye girdiği içerikler, site tarafından ticari olarak kullanılabilir. Üye ve ziyaretçiler bu durumda hiç bir hak iddia edemezler.

Site üzerinde ziyaretçilerin paylaştığı içerikleri yayınlama, silme veya kaldırma yetkisi tamamen siteye aittir. Kişiler bu içeriğin kaldırılmasını talep etse dahi takdir sitededir.

Site, üye ve ziyaretçilerin e-posta adreslerine bilgilendirici, tanıtıcı veya herhangi bir ticari e-posta gönderebilir.

Site, üye ve ziyaretçiler tarafından sağlanan bilgileri işleyebilir ve kullanabilir.

Sitede yer alan hiç bir içeriğin yararlı veya doğru olduğu üzerine herhangi bir garanti verilmemektedir. Sitede yer alan içeriklerin kullanımından doğabilcek tüm sorumluluk kullanan kullanıcı ve ziyaretçiye aittir.

Son düzenleme: 24.03.2020